Álláshirdetés - karbantartó munkatárs

Az ERANDO  Biztonságtechnikai Kft keres megnövekedett feladatainak ellátásához  több éves gyakorlattal karbantartó munkatársakat

Feladatok:
-          Videó, vagyonvédelmi és beléptető rendszerek telepítése, karbantartása
-          Térfigyelő rendszerek telepítése, karbantartása

Elvárások
-          Szakirányú műszaki végzettség
-          Microsoft Office ismeret
-          Vagyonvédelmi szerelő igazolvány
-          B kategóriás jogosítvány
-          IP technológia és integrált rendszerek ismerete
-          Terhelhetőség
-          Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk
-          Bér megegyezés szerint
-          Cafetéria, útiköltség térítés
-          Stabil, hosszú távú munkalehetőség
-          Fiatalos, összeszokott csapat

Munkavégzés helye:
Telephely: Zugló (márciustól XIII.kerület), és szükség szerint az egész ország területe

Lábléc info

ERANDO

Biztonságtechnikai

Tanácsadó és Kereskedelmi Kft.