Álláshírdetés: Informatikus

Az ERANDO  Biztonságtechnikai Kft keres  megnövekedett feladatainak ellátásához biztonságtechnikához értő informatikus munkatársat

Feladatok:
-          Számítógépek, szerverek összeszerelése, hibák felderítése, javítása
-          Switch, router, storege, speciális IP eszközök konfigurálása, hibák felderítése
-          Microsoft Windows operációs rendszer és egyedi szoftverek telepítése, konfigurálása
-          Biztonságtechnikai rendszerek hardver/szoftver konfigurálása, üzembehelyezése
-          Biztonságtechnikai rendszerek szoftveres hibáinak felderítése, javítása

Elvárások
-          Szakirányú műszaki végzettség
-          Hálózati ismeretek
-          Windows server ismeretek
-          Linux, Microsoft SQL ismeret
-          B kategóriás jogosítvány
-          Angol nyelv ismeret (műszaki nyelv)
-          Rádiós átviteli ismeretek előny
-          Elektronikai ismeretek előny
-          Terhelhetőség
-          Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk
-          Bér megegyezés szerint
-          Cafetéria, útiköltség térítés
-          Stabil, hosszú távú munkalehetőség
-          Fiatalos, összeszokott csapat

Munkavégzés helye:

     Telephely::Zugló (márciustól XIII. kerület), és szükség szerint az egész ország területe

Lábléc info

ERANDO

Biztonságtechnikai

Tanácsadó és Kereskedelmi Kft.